Tepih ( hali)

Shitet nga: Rinor 04 Tet 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepihi eshte i gjate 4m dhe i gjer 3m (4x3)
Eshte mjaft i ri mund te perdoret per sallon
Mund te telefononi edhe ne viber ne ket numer .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim