Tepih

Shitet nga: ddd 19 Maj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shiten dy tepiha me dimenzjone 3-2m si dhe copa te. Shkallve poasht edhe nje akfarjum sebashku me peshqi dhe pomp e ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim