Tepih 100%lesh

Shitet nga: Elon 16 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shitet tepihu pak i perdorur 2.5 gjatesi dhe 1.5 gjersi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim