Tepih 2x3

Shitet nga: Alban Shabani 06 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihin ne gjendje shume te mire si ne foto dimensionet jane 2x3 dhe staza me ngjyra eshte falas te dyjat per 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim