Tepih 60 Euro

Shitet nga: Mendim 05 Shk 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihun me dimenzione 250 cm x 350 cm. Eshte kualitet dhe i ruajtur mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim