Tepih Iranian 100 % perberje nga Leshi

Shitet nga: armend shala 09 Dhj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepihi eshte prodhim Iranian i Firmes SARUK- CITY ARAK - 100 % perberje Leshi,

Madhesia e tepihit eshte 4.6 Meter katror, me dimensione 2.45x 1.88.
Qmimi eshte 250 euro (i negociueshem deri ne 10%)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim