Tepih antik

Shitet nga: Linda 18 Qer 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 2 tepih identik me dimenzion 2.30m me 3m, 100% lesh, Po thuajse te pa perdoruar, Punim antik, 70 euro copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim