Tepih i leshtë i bler ne Gjini

Shitet nga: Vlora 12 Pri 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih i leshtë i bler ne Gjini Pak i perdorur dhe i pastaer i sapolare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim