Tepih i lesht

Shitet nga: Merita 18 Dhj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih i lesht dhe i ruajtur mire,eshte i blere sivjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim