Tepih klasik

Shitet nga: Bleart 31 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih klasik i pershtatshem per sallone,
2 me 3 m ...
mirembahet lehte, dhe eshte kualitet
qmimi i blerjes 15 dhe eshte perdorur shume pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim