Tepih ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Antigona 12 Nën 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 2 Tepih me ngjyra te bukura Royal, me madhesi standarde, i madhi 3 me 1.90 ndersa i vogli 2.20 me 1.50.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim