Tepih per dhoma

Shitet nga: xx 01 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 3 tepija nga 20 € ne rase I merni te gjitha 40 € bejm edhe dergesen ne ter rajoni e kosoves per veteum 3 € post
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim