Tepih per dhome dite

Shitet nga: laureta 22 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shitet tepihu per dhome dite, tepihu eshte i leshet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim