Tepih per sallon

Shitet nga: laureta 24 Jan 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihu per sallon eshte ngjyre te bardhe eshte shume pak i perdorur i lehte per tu mirembajt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim