Tepih per sallon

Shitet nga: erik 29 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihu per sallon 100% i leshet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim