Tepih pune dore

Shitet nga: pronar 08 Mar 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih i lesht eshte pune dore i blere ne Janar te ketij viti,shum pak i perodrur.Dimensionet 150x200
Qmimi 150€
Tel. 044 729 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim