Tepih punnim dore 350x250

Shitet nga: diana 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shtet tepihu punim dore, i leshtë me dimensione 350x250. Tepihu është pak i përdorur dhe shumë i mirëmbajtur. Kontakti 044 345 682.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim