Tepih shume te bukur

Shitet nga: Vjollca 07 Gsh 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepih shume te bukur me dy tepih te vegjel. I pershtatshem per dhime te fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim