Tepih staza per shkalle dhe pushimore

Shitet nga: Ramadan 29 Gsh 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
staza per shkalle dimensione 3m x0,80 m 2 staza
staz a per shalle dimensione 2mx0,80m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim