Tepih

Shitet nga: Ramadan 29 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
tepih 2,5mx3,5m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim