Tepih

Shitet nga: Ramadan 29 Gsh 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
staze per koridore 1mx3m jane dy staza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim