Tepih

Shitet nga: Ramadan 29 Gsh 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
jan i punuar me dore i ruajtur mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim