Tepih

Shitet nga: hava 16 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihun me dimensione 2x3 eshte i perdorur 1 muaj dhe eshte ne gjendje shum te mire.
Eshte i blere ne nota brillant Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim