Tepih

Shitet nga: Nebih 21 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihin 3x2 m.
Ulpiane,Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim