Tepih

Shitet nga: X 08 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes tepihin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim