Tepih

Shitet nga: Tepih 22 Gsh 03:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim