Tepih

Shitet nga: Vlora Shabani 07 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih shume pak I perdorur, madhesia 2 me 3 m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim