Tepih

Shitet nga: shitesi 31 Tet 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes dy kauqa komod tavolin tepih hali dimensionet
3 X 3.5m dhe shtrat te dhomes se fjetjes qmim i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim