Tepih

Shitet nga: flora 16 Dhj 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes urgjent tepihun me dimenzione 3.50x2.50m me cmim prej 35 eurosh .tepihu eshte mjaft i ruajtur dhe cmimi eshte shume simbolike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim