Tepih

Shitet nga: Ramadan 03 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
tepih i dimensionit 2,5 m x3,5m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim