Tepih

Shitet nga: Minator 29 Shk 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihu i bler ne vler prej 200 E para 8 viteve.
Aryseja e shitjes i pa nevojshem per mua personalisht dhe duhet cekur qe eshte shume pak i perdorur.
Matrial i lesht me origjinal mund ta vreni po sa ta shini.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim