Tepih

Shitet nga: leonora 21 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihu i fabrikes sllovene eshte i 100%lesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim