Tepiha, komod

Shitet nga: Arsim 22 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Dy tepiha , dhe nje komod
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim