Tepiha

Shitet nga: Gazi 13 Dhj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Dy tepiha me dimezion të njejt dhe të ruajtura mirë, dhe shumë te përshtatshme për mirëmbajtje: dimenzionet, (160cm× 260cm) shiten urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim