Tepiha dhe komod per tv

Shitet nga: Tepiha dhe komod per tv 09 Sht 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten tepihat ne gjendje shum te mire gjithashtu edhe komoda shum e rujtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim