Tepiha per sallon koridor dhe dhoem te fjetjes

Shitet nga: Lika 30 Qer 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihat ne gjendje mjat te mire dhe pak te perdorur.

Shiten me Cmim te volitshem

likalika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim