Tepiha x 2 plus 2 staza

Shitet nga: Aid 04 Gsh 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten tepihat e perdorur 2 vite ne gjendje te shkelqyeshme pa asnje njolle.Madhesia e tyre eshte :
2.00 x 1.60 tepihu 1
1.60 x 1.20 tepihu 2
1.50 x 0.80 staza
1.50 x 0.80 staza

Te gjitha 240 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim