Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 03 Mar 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet 3 tepija nje me e gjat kurse 2 me te vogla ,jan ble pas janarit te ketij viti shum pak jan perdor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim