Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 05 Mar 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 sopa tepihe nje me 1 me i gjate dhe 2 me te shkurter ,jan bler pas janarit te ketij viti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim