Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 05 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 copa te tepihave ,1 me i gjate 2 me te shkurt ,jan bler pas janarit po te ketij viti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim