Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 06 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 copa te tepihave 1 me i gjate ,2 me te shkurter,jan bler pas janarit te ketij viti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim