Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 06 Mar 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 copa te tepihav,1 me i gjate 2 me te shkurter jan bler pas janarit te ketij viti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim