Tepiha

Shitet nga: Minator 04 Pri 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepiha e lesht,punim dore,shum pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim