Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 11 Mar 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 copa te tepihav ,1 me i gjat 2 me te shkurter,jan bler pas janarit te ketij viti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim