Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 12 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 copa tepihav 1 me i gjate 2 me te shkurter,Jan bler pas Janarit te ketij viti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim