Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 13 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 opa te tepihav,1 me i gjate 2 me te shkurter,Jan ler pas janarit te ketij viti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim