Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 14 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 copa te tepihav,1 me i gjate 2 me te shkurter.Jan bler pas janarit po te ketij viti,jan pothuajse pa perdor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim