Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 19 Mar 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 copa tepihav ,1 me i gjat 2 me te shkurter .Jan bler pas janarit po te ketij viti jan pothuajse te pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim