Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 19 Mar 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 copa tepihv 1 me i gjate 2 me te shkurter,Jan bler pas janarit po te ketij viti pothuajse jan te pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim