Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 20 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 copa te tepihav 1 me i gjate 2 me te shkurter .Jan bler pas Janarit po te ketij viti,pothuajse jan te paperdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim